Apšvieskime Kalėdas su ELMO

   

Ilgais ir tamsiais žiemos vakarais vis dažniau tenka praleisti laiko namuose. Geras apšvietimas yra vienas iš pagrindinių aspektų, kai norima sukurti jaukią interjero atmosferą. Tarp pirkėjų vis labiau populiarėja LED apšvietimo sprendimai, puikiai tinkantys bet kuriam interjerui bei taupantys elektros energijos sąnaudas. Be to, išraiškingo dizaino LED šviestuvas gali tapti ir subtiliu namų stiliaus akcentu.

UAB „Elmo technologijos“ šį sezoną pateikia platų energiją taupančių LED šviestuvų asortimentą itin patraukliomis kainomis. Pakabinami šviestuvai,  tinka įvairioms vidaus erdvėms, pasižymi funkcionalumu bei netradicinėmis formomis.

Futuristinio stiliaus šviestuvo „Galaktika“ įmantri forma ir ekspresyvi išvaizda puikiai įsilieja į modernų namų ar biuro interjerą. Jo skleidžiama šiltai balta šviesa nevargina akių ir sukuria malonų jaukumą erdvėje. Jeigu norite užpildyti didesnę erdvę, jums puikiai tinka dienos šviesą skleidžiantis ir prabanga dvelkiantis pakabinamas šviestuvas „Magnolia. Jo lengva konstrukcija sukuria kabančių gėlės žiedų įspūdį.

Klasikinio stiliaus mėgėjams siūlome šviestuvus „Venecija“ ir „Aura“. „Venecija“ pasižymi subtilia forma, tinkančia ir svetainei, ir valgomajam kambariui. „Aura“ – šiek tiek griežtesnio stiliaus, tinkantis didesnių erdvių apšvietimui.

Ryškūs, žaismingi pakabinami šviestuvai „Reda“ ir „Sima“ lengvai pritaikomi bet kokiame interjere. Jie skleidžia šiltai baltą šviesą ir tinka vaikų kambariui, virtuvei ar net svetainei. Be to, šviestuvo „Reda“  spalvą galima derinti prie interjero.

Sieniniai LED šviestuvai labiausiai tinka norint sutelkti šviesą į mažesnes erdves, apšviesti nišas ir vietas, kurių pagrindinė kambario šviesa nepasiekia. Juos taip pat nesunkiai galima priderinti prie bet kokio namų stiliaus.

UAB „Elmo technologijos“ siūlo ir didelį akcentinių bei lauko šviestuvų pasirinkimą. Visi jie taip pat išsiskiria energijos taupymu, patraukliu dizainu, funkcionalumu ir pritaikomumu interjere.

Šventinės nuolaidos taikomos: Led pakabinamiems šviestuvams iki -70%, Led lempoms iki -70%, Led lubiniams šviestuvams iki -30%, Led panelėms iki -30%, Led akcentiniams šviestuvams iki -30%, Led sieniniams šviestuvams iki -40%, Led lauko prožektoriams iki -40%, Led šviesos juostoms iki -60 % , Led maitinimo šaltiniams iki -50%, Led sodo šviestuvams iki -40%, Led T8 lempos ir T8 šviestuvams iki -40%, Led lauko sieniniams šviestuvams iki -40%, Led produktams su saulės elementais iki -40%, Led gatvės ir parko šviestuvams iki -40%.

Pasiūlymai galioja iki 2015-01-11

   

   

   

   

Daugiau šventinių pasiūlymų rasite www.elmo.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria