Madingiausia 2020-ųjų spalva: kaip ją atskleisti interjere

 

Dar prieš 2020-ųjų pradžią paskelbta, kad madingiausia spalva bus klasikinė mėlyna. Tam tikrų stilių interjere ji naudojama pakankamai dažnai. Kartais tam pasitelkiamos didesnės detalės, kartais – tik smulkūs akcentai. Nepraleiskite progos sužinoti, kaip šį toną prisijaukinti ir savo namuose.

 


 

Pagrindinės spalvos savybės

Klasikinė mėlyna suteikia daiktams išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo, nesvarbu, tai būtų drabužiai, baldai internetu ar apdailos detalės. Šis tonas asocijuojasi su ramybe ir pasitikėjimu savimi. Jo pasirinkimas – tai savotiškas pasipriešinimas šiuolaikiniam technologijų pasauliui. Nenutrūkstantis informacijos srautas ir milžiniškas darbo tempas įtraukia į svaiginantį įvykių sūkurį, iš kurio sunku pabėgti. Tačiau bent kartais nuo to atitrūkti – itin svarbu. 

Harmoningas namų interjeras gali būti vienu iš būdų tai padaryti. Klasikinės mėlynos spalvos elementai užpildo erdvę magiška aura, padedančia atrasti vidinę ramybę. Tai suteikia progą pabėgti nuo chaoso ir pažinti tikrąsias savo vertybes.

Nebijantiems drąsių sprendimų

Madingiausias 2020-ųjų tonas gali papuošti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus kambario sienas. Jos suteikia erdvei gylio ir prabangos. Šiuo atveju puikiai tinka minkšti baldai internetu. Rekomenduojama išbandyti smėlinius, pilkus, rusvus, prigesintus rausvus ir kitus neutralius atspalvius. Svetainės įvaizdį stilingai papildo ir oranžinių plytų ar garstyčių spalvos gobelenu aptraukta sofa. Šie tonai ypač gerai dera su klasikine mėlyna. Tam, kad patalpa neatrodytų perpildyta, patariama pasirinkti šviesiai pilką kilimą, kuris itin tinka prie panašaus atspalvio grindų. Jų ir sienų kontrastas leidžia sukurti stilingą įvaizdį.

Norintiems kažko subtilesnio

Jei klasikinės mėlynos spalvos sienos jums atrodo šiek tiek per drąsus variantas, vertėtų paeksperimentuoti su smulkesnėmis detalėmis. Puikus pavyzdys – prieš tai aptartas kilimas. Tai tiesiog puiki priemonė, padedanti papuošti savo namus madingiausia 2020-ųjų spalva. Prie jo itin dera tiek tamsesnės, tiek šviesesnės medienos korpusiniai baldai internetu. Jei norite, kad vienintelis ryškus kilimas neatrodytų keistai, patariama panaudoti daugiau tokio paties atspalvio elementų. Pasirinkimas išties gausus: tinka sofa, pufas ar netgi pledas.

Labiausiai derantys tonai 

Šių metų „Pantone“ spalva labai universali. Ją galima derinti tiek su neutraliais, tiek su ryškiais, žvilgsnį prikaustančiais tonais. Norintiems ypatingai vieningo interjero, patariama išbandyti keletą skirtingų mėlynų tonų: tiek pastelinių šiltų, tiek šaltesnių. Persistengti neleis neutralus kambario pagrindas, pavyzdžiui, pilkas, rusvas ar smėlinis. Mėlynus atspalvius galite atskleisti pasitelkdami minkštus baldus, pledus, likimus, užuolaidas.

Kur kas žaismingesnis pasirinkimas – tokie tonai kaip garstyčių, vyno, skaisčiai raudoni. Naudojant juos atitinkamomis proporcijomis, paprasta sukurti individualumu išsiskiriančią aplinką. Tokius derinius rekomenduojama išmėginti kūrybiškoms asmenybėms, savo namuose ieškančioms įkvėpimo. Garstyčių spalvos minkšti baldai (internetu juos užsisakyti itin paprasta), vyno spalvos pledas ir mėlynos sienos – energija spinduliuojančio interjero paslaptis.

Subtilios prabangos mėgėjams klasikinę mėlyną patariama naudoti kartu su švelniai rožine, rusva, vyšnine ir anglies pilka. Šie tonai gali papuošti tiek svetainės, tiek miegamojo kambarį. Persipindami tarpusavyje jie sukuria ypatingą sinergiją, todėl patalpa atrodo itin žavingai. Idėjos įgyvendinimui itin tinka įvairūs minkšti baldai: kampai, sofos, foteliai, pufai. Prie jų galima priderinti norimo dizaino staliuką, komodą ar vitriną. 

Būdų, kaip papildyti savo namų erdvę klasikine mėlyna – išties nemažai. Tinkamai parinktos detalės patraukliai įsilieja tiek į minimalistinio, tiek į prabangaus stiliaus interjerą. Taupote laiką, todėl ieškote patogaus sprendimo, kaip įsigyti reikiamas priemones? Madingiausios 2020-ųjų spalvos aksesuarai ir baldai internetu gali išties praversti. Išsirinkti dar niekada nebuvo taip paprasta.

Daugiau informacijos: smartbaldai.lt