Besisukančios durys iš salono "Vituko durys"

Besisukančios
 durys iš salono "Vituko durys"

Besisukančios
 durys iš salono "Vituko durys"

Besisukančios
 durys iš salono "Vituko durys"

Slankiosios
 durys iš salono "Vituko durys"

Slankiosios
 durys iš salono "Vituko durys"

Tik iš pirmo žvilgsnio, kuomet durys uždarytos, atrodo, jog tai įprastai varstomos durys. Tačiau daugelis, atidaręs šias duris, net aikteli iš susižavėjimo: tokių durų dar niekur nesu matęs!

Šios stumdomos-sukamos „Vituko durys“ skirtos problematiškoms erdvėms: ankštiems kambariams, koridoriams, kuriuose yra daug greta stovinčių durų, atsidarančių į tą pačią pusę. Be to, šios konstrukcijos durys gali būti atidaromos į abi puses, pagal pro jas praeinančiojo judėjimo kryptį. Todėl yra ypač patogios „apkrautoms“ patalpoms, kur pro duris praeina daugybė žmonių.

O lyginant su įprastai varstomomis durimis, atidarytos besisukančios durys užima net iki 40 % mažiau vietos. Atidarytų durų varčia bus statmena staktai, todėl liks daugiau vietos nedidelėse patalpose. Besisukančios durys leis maksimaliai išnaudoti mažą erdvę.

Stilingos naujienos – unikalaus dizaino slankiosios durys

Šių metų naujiena – tai išskirtinio dizaino slankiųjų durų mechanizmai faneruotoms bei stiklinėms durims, kurie revoliucingai papildo iki šiol karaliavusius įprastus slankiųjų durų bėgelius, kurie tradiciškai buvo slepiami po mediniu apvadu ar gipso lubomis.

Šių mechanizmų bėgeliai priešingai – yra demonstruojami ir tiesiog agresyviai išryškinami. Jie puikiai tiks moderniame interjere, kuriame vyrauja tiesios linijos. Stilingi slankiųjų „Vituko durų“ bėgeliai neabejotinai papuoš Jūsų interjerą ir tikrai neliks nepastebėti.

Šių metų naujiena – tai išskirtinio dizaino slankiųjų durų mechanizmai faneruotoms bei stiklinėms durims. Jie revoliucingai papildo iki šiol karaliavusius įprastus slankiųjų durų bėgelius, kurie tradiciškai buvo slepiami po mediniu apvadu ar gipso lubomis.

Naujieji bėgeliai yra demonstruojami ir tiesiog agresyviai išryškinami. Jie puikiai tiks moderniame interjere, kuriame vyrauja tiesios linijos. Stilingi slankiųjų „Vituko durų“ bėgeliai neabejotinai papuoš Jūsų interjerą ir tikrai neliks nepastebėti.

Daugiau: www.vitukodurys.lt

123