Straipsniai, įvykiai

VGTU kurta inovacija apsaugos nuo triukšmingų kaimynų 2015-06-04

Skundžiatės, kad per triukšmingai gyvena kaimynai? Gali būti, kad savo priekaištus turėtumėte išsakyti ne tik triukšmadariams, bet ir namo statytojams.

Patikimas, greitas ir švarus tvirtinimas 2013-05-13

Įsigijote stilingą rūbų kabyklą ar nedidelę skelbimų lentą, montuojate telefonspynę, keičiate savo būsto šildymo ar vėdinimo sistemų valdymo įrangą? Vonioje vis dar nėra veidrodžio, lauke pakabinta pašto dėžutė ir namo numerio lentelė atrodo taip, tarsi..

„MADE expo: Statybų ateitis“ vis labiau tarptautinė 2012-09-21

Vis labiau artėja penktoji „MADE expo“ paroda. Ši statyboms bei planavimui dedikuota paroda vyks spalio 17 – 20 dienomis „Fiera Milano“ parodų centre, Ro mieste. „MADE expo“ šįkart orientuojasi į tarptautinę veiklą bei naujas rinkas...

Ekspertai pataria: namo statybai – AEROC akytojo betono blokeliai 2012-08-22

Namo statyba – daug žinių reikalaujantis procesas. Ekspertai tvirtina, kad vienas svarbiausių uždavinių prieš statant namą – tinkamų medžiagų jo statybai pasirinkimas.

Projekto „Rąstinių namų gelbėjimo ypatumai“ rezultatai 2012-07-12

Dar praėjusių metų rudenį vykome pas Lietuvos meteorologijos asą – Naglį Šuliją, siekdami jį ir jo šeimą išgelbėti nuo žiemos speigų bei išaiškinti, kaip veikia sandarinimo medžiaga. Pasirodžius straipsniui...

Lipnios juostos jaukaus interjero kūrimui 2012-06-02

Įrengdami ar remontuodami būstą neapseisite be paviršius (sienas, lubas, grindis, laiptų pakopas, langų stiklus) ir įvairius daiktus (baldus, veidrodžius, dekoratyvinius elementus) apsaugančių priemonių – lipnių dažymo juostų ir plėvelių.

Revoliucinis gaminys natūraliai medienos apsaugai 2012-05-30

Jei norite, kad medinės dalys – sienos, grindys, lubos, baldai, ir net vaikiški žaislai, Jūsų namuose ilgai atliktų savo tiesioginę funkciją, gražiai atrodytų, išsaugotų malonų liesti paviršių, juos reikia saugoti nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

„Knauf“ paroda - konkursas „Sausoji statyba architektūroje 2011“ 2012-03-06

Gerbiami architektai, kviečiame Jus dalyvauti! Konkurso tikslas – išrinkti ir apdovanoti sėkmingiausius 2011 m. Lietuvoje įvykdytus projektus, kuriems buvo naudojamos sausosios statybos sistemos.

SPECIALUS RĄSTINIŲ NAMŲ GELBĖJIMO PROJEKTAS SU „BOSTIK“ 2011-11-21

Vos prieš keletą mėnesių vykome pas astrologą Naglį Šuliją, siekdami išsiaiškinti visus džiaugsmus ir vargus, su kuriais susiduria gyvenantys rąstiniame name. Tą kartą kaip vieną didžiausių namo problemų astrologas įvardijo namo sienose susidariusius...

Pirmieji Lietuvoje 2011-11-04

Atliekų perdirbimas ir ekologinis raštingumas – tai nenuginčijamos šių laikų tendencijos. Vis daugiau žmonių suvokia darnaus sugyvenimo su mus supančia aplinka reikšmę. Naujų, aplinkai draugiškesnių produktų poreikis kasdien auga...

Dizainerių paletė dizaineriams 2011-10-03

Alcro Designers - paukščių įkvėpti, vaikų pamėgti ir klasikiniai atspalviai. Paletė ALCRO DESIGNERS sudaryta iš dizainerių, architektų ir netgi vaikų kruopščiai parinktų atspalvių.

Draugiški aplinkai dažai jau Lietuvoje 2011-09-26

ALCRO yra bendrovė turinti ilgą istoriją, kuri prasidėjo 1906 metais, kai ponai Alfort ir Cronholm atidarė dažų ir vaistažolių parduotuvę Stokholme, Švedijoje. Nuo pat pradžių bendrovė pardavinėjo tik savos gamybos dažus.

Patikimas pagrindas apdailos darbams 2011-07-12

Apie patalpų būklę žmonės pirmiausia sprendžia pagal dažytų paviršių išvaizdą, dažnai pamiršdami apie tai, kas slypi po dažų sluoksniu. Svarbu, kad pirminio apdorojimo principai remtusi paviršiaus savybėmis, eksploatacijos sąlygomis ir apdailos būdais.

„Kolorex Akva +“ – daugiau nei geras estetinis vaizdas (ilgalaikė ir patikima apsauga) 2011-05-31

Mediena yra ilgaamžė statybinė medžiaga. Apgalvotai pastatytas ir prižiūrimas medinis namas gali stovėti šimtmečius. Skandinavijoje, Rusijoje iki šiol stovi namai, kuriems jau daugiau nei keli šimtai metų.

PRO GREY - harmonijos pojūtis 2011-03-24

PRO GREY - pilkos spalvos kolekcija, tai maždaug šimtas naujų pilkos spalvos atspalvių specialistams. Visais šiais atspalviai gali būti tonuojami “Tikkurila” interjero ir eksterjero dažai ir pusiau skaidrios medienos apdailos priemonės.

Sienų ir lubų dažymas. Patarimai 2011-01-11

Mūsų dienomis sienoms ir luboms dažyti naudojami vandeniu skiedžiami dažai. Tačiau vertėtų patikslinti vartojamus terminus. Dažnai lateksinių dažų aprašymuose sutinkamas terminas „vandenyje tirpūs dažai“...

Kokybiški dažai – apsaugai ir estetikai 2010-11-22

Medinio paviršiaus apdorojimo tikslas – apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio (drėgmės, grybo, UV spindulių). Dažydami apsaugome medieną ir visam objektui suteikiame geresnį estetinį vaizdą.

Pasaulinė premjera 2010-11-15

NAUJOS TECHNOLOGIJOS. Unikalaus ANZA dizaino ir šiuolaikinių technologijų, vientiso dviejų komponentų liejimo (PP+TPE) derinimas, leido sukurti originalią , lengvą ir tvirtą rankeną naujai fasadinių teptukų serijai.

Padėka 2010-10-22

LIETUVOS EVANGELIKŲ REFORMATŲ BAŽNYČIA dėkoja UAB "Tikkurila" už paramą, išsaugant vėlyvojo klasicizmo architektūros paminklą (architektas Karolis Podčašinskis (1830–1835); 1947–1989 kino teatras „Kronika“...

Perdirbtos skardinės gali tapti aliuminio puta (video) 2010-10-05

Aliuminio puta - tai šauni medžiaga, pagaminta lydant metalą bei pridedant burbulus sukeliantį ingridientą, kol lydinys vis dar skystas. Rezultatas - medžiaga, kuri atrodo lyg kempinė...