Lygiai prieš 24 metus išleidome pirmąjį „Centro“ numerį, bet kaskart viskas – lyg pirmą kartą. Metus baigiame su nerimu ir viltimi. Ko šiuo metu daugiau – nežinia. Reaguodami į šios vasaros karščius ir energijos taupymo aktualijas, susimąstėme apie šešėlį, saugantį mus nuo perteklinės šilumos, todėl „Architektūros“ rubrikoje – du unikalūs objektai iš Brazilijos ir Lenkijos su išskirtine „oda“ – fasadu. Ši tema atliepia jau antrą kartą „ARCHzonoje“ mūsų organizuojamą „FACadE'22“ konkursą. Tikiuosi, kad investicija į tvarius ir estetiškai originalius sprendimus papuoš ir mūsų miestus. Studijos „Architektūros linija“ suprojektuotas gyvenamųjų namų kvartalas, jau susilaukęs ir užsienio žiniasklaidos dėmesio, taip pat įdomus dualistiniu fasado sprendimu. 

Interjerai šį kartą išsiskiria spalvomis, jų autoriai pasakoja apie sėkmingas rekonstrukcijas. Visada reikėtų atsižvelgti į istoriją ir kokybiškai ją interpretuoti. Dizaino istorija ir tradicinės tekstilės bienalės parodos medžiaga įrėmina „Dizaino“ rubriką, kurioje – aktualios naujienos iš Valensijos – šiųmetės pasaulio dizaino sostinės. Kas kartą mes stengiamės sekti pasaulines tendencijas ir jums jas pristatyti. 

„Interjeras.lt pataria“ dalyje, rubrikoje „Atvirai“ papasakosime jums apie tarpukario Vilniaus butų interjerus, mūsų laikus pasiekusius baldus, santechniką, interjero dekoro elementus. Svečiuosimės naujajame „Lono“ salone, kuris mus nustebino šiuolaikiniu interjeru ir išsamia ekspozicija. Kaip įprasta, jūsų dėmesiui – 4 nauji lietuviški realizuoti interjerai ir aktuali informacija. „Patarimų“ rubrikoje gausu praktiškos informacijos apie baldus, apdailos medžiagas, inovacijas. Interjero dizaineriams teikia ekspertai, nekilnojamojo turto specialistai bando įžvelgti ateities tendencijas. 

 

Gerų akimirkų

Vytautas Gurevičius


 

 

Spausdintą žurnalo prenumeratą užsisakyti galite čia.

Elektronę žurnalo versiją galite įsigyti čia.