Straipsniai, įvykiai

Kaip išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą saviems namams 2015-04-07

Kavos aparatas, kaip ir bet koks namų apyvokos ar interjero dizaino daiktas, gali funkcionuoti ne tik kaip paskirtį atliekantis objektas, bet ir kaip namų erdvę papuošiantis ir išpildantis komponentas.

Modernios skalbyklės-džiovyklės taupo laiką ir pinigus 2013-12-09

Kartais net nesusimąstome, kokie naudingi gali būti ir kiek laiko padeda sutaupyti buitiniai prietaisai. Juk jie leidžia atlikti namų ruošos darbus greičiau, kokybiškiau ir net taupiau.

Garinė orkaitė leidžia prilygti profesionaliam virtuvės šefui 2013-08-17

Kiekvienos virtuvės širdis – orkaitė, kurioje lyg alchemiko laboratorijoje paprasčiausi produktai virsta aromatingais gardumynais.

Už ką pirkėjai „JĄ“ mėgsta, o konkurentai nepakenčia 2012-06-24

Architektas Marius Bytautas nuo šiol visiems savo klientams siūlo užsukti į jo atrastą „Aba plius“. Kad įsivaizduotumėte, apie ką jis kalba, architektas siūlo pamėginti įsivaizduoti, kaip ieškote, pavyzdžiui, įrangos virtuvei: šaldytuvo, viryklės...

Protingas produktų saugojimas taupo laiką ir pinigus 2012-06-18

Tai gali patvirtinti daugelis šeimininkių. Nors šiandien bet kokiu paros metu nesudėtinga įsigyti reikiamų produktų, beveik kiekvienoje šeimoje kaupiamos ir laikomos produktų atsargos: miltai, cukrus, makaronai, dribsniai, konservai, kava, arbata ir t.t.

“Plus X Award 2011“ geriausiais produktais paskelbė 4 “Electrolux” prietaisus 2011-06-01

Didžiausiuose pasaulyje technologijų, sporto ir laisvalaikio apdovanojimuose “Plus X Award” geriausio metų produkto vardą pelnė net keturi “Electrolux” prietaisai, iš kurių du galima įsigyti Lietuvoje, o kiti du šalies rinkai bus pristatyti kiek vėliau.

Pasyvūs namai renkasi „AEG-Electrolux“ buitinę techniką 2011-02-23

Bendrovės „Veikmė“ statomas pirmasis Lietuvoje pasyvių namų kvartalas išsiskirs ne tik energiją taupančiais inžineriniais sprendimais, bet ir efektyvia buitine technika.

Naminės duonos kepimo renesansas 2011-01-26

Šiuo metu Lietuvoje vis daugiau šeimų pradeda rūpintis sveika mityba ir gyvensena. Vis dažniau pagalvojama apie produktų natūralumą ir ekologiškumą. Namuose pagamintas maistas tampa vertybe ir sveiko gyvenimo tonu.

„Electrolux Design Lab 2011” kviečia kurti „išmaniuoju mobilumu“ paremtus buities prietaisus 2011-01-18

Devintą kartą organizuojamas tarptautinis koncepcinių buities prietaisų dizaino konkursas „Electrolux Design Lab“ paskelbė šių metų temą - „Išmanusis mobilumas“ (angl. Intelligent Mobility).

Prietaisai, sutramdę „alkį“ ir „troškulį“ 2010-11-09

36 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad daugiausia elektros energijos sunaudoja elektrinė viryklė, 17 proc. – kad orkaitė,  13 proc. – kad šaldyduvas, – rodo „Electrolux“ užsakymu „Baltijos tyrimų“ atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa.

Iš Baltijos jūros plastiko gimė dulkių siurblys (video) 2010-10-30

Tai, jog Baltijos jūrai, kaip ir didiesiems vandenynams, aktuali taršos plastiku problema, įrodys vienetinis „Electrolux“ dulkių siurblys, pagamintas iš Švedijos, Lenkijos ir Latvijos pajūrio surinktų plastiko šiukšlių.

Išmaniosios indaplovės, dėl kurių plauti indus dar niekada nebuvo taip paprasta 2010-09-14

„Šeštojo pojūčio“ technologija AguaSteam užtikrina kad indai visada bus plaunami optimalioje temperatūroje nepriklausomai nuo užterštumo. Ši programa automatiškai tikrina užterštumo laipsnį ir reguliuoja ciklo temperatūrą nuo 40 °C iki 70 °C.

BeoCom 5 – elegantiškas, visapusiškas ir lengvai naudojamas 2010-09-10

Naujasis BeoCom 5 – tai belaidis telefonas, fiksuojantis kiekvieną Jūsų pokalbio niuansą. Telefono garsiakalbis sukurtas remiantis ta pačia garso technologija, kuri naudojama kuriant „Bang & Olufsen“ garso kolonėles.

Naujų spalvų retro šaldytuvai 2010-08-17

60 metus švenčianti buitinių prietaisų gamintoja „Gorenje“ pristato naująją retro dizaino šaldytuvų spalvų gamą. “Chic”, “Vintage” ir “Funky” - tai trijų kategorijų šaldytuvai.

Žaliosios kartos prietaisai iš „Whirlpool“ 2010-06-19

„Green Generation“ – tai nauja pažangių skalbyklių, šaldytuvų, indaplovių ir šaldiklių linija, itin sumažinanti energijos ir vandens suvartojimą buityje.

Nauji virtuvės standartai iš „Whirpool” 2010-04-22

„Whirlpool“ su pasididžiavimu pristato naujovišką dizaino seriją „Cube“, nustatančią naujus virtuvės įrengimo standartus. Gryno minimalistinio elegantiškumo ir išieškotų apdailos formų derinys neįprastai papildo technologines naujoves bei intuityviai vald

Nauji virtuvės standartai iš „Whirpool” 2010-03-25

„Whirlpool“ su pasididžiavimu pristato naujovišką dizaino seriją „Cube“, nustatančią naujus virtuvės įrengimo standartus. Gryno minimalistinio elegantiškumo ir išieškotų apdailos formų derinys neįprastai papildo technologines naujoves bei intuityviai vald

„Whirlpool“ pristato unikalų drabužių atnaujinimo įrenginį 2010-02-25

Ką pasakytumėte, jei Jums pasiūlytų atnaujinti drabužius? Tokią idėją šiuolaikiniam žmogyui pateikė ir įgyvendino didžiausia pasaulyje buitinės technikos gamintoja - kompanija ''Whirlpool"...

„Gorenje SIMPLICITY“ – namų ruoša vienu rankenėlės pasukimu 2010-02-22

Paprastumas, elegancija ir efektyvumas - trys svarbiausi reikalavimai, kuriuos turi atitikti šiuolaikinė buitinė technika. Atsižvelgdama į tai Gorenje pristatė naują buitinės technikos liniją Gorenje SIMPLICITY

Moderni buitinė technika taupo laiką ir pinigus 2009-01-30

Laikas – ypatinga šių dienų vertybė. Pinigai - neatsiejama gyvenimo dalis. Labai puiku, kai abu šiuos dalykus, kurių taip dažnai trūksta, galime taupyti. Pradėkime nuo virtuvės. Virtuvėje neišvengiamai praleidžiame daug laiko: ruošiame maistą, valgome...