Straipsniai, įvykiai

Įtempiamųjų lubų sprendimai 2010-06-20

Renkantis įtempiamąsias lubas, svarbiausia – ne kaina, o geros ir kokybiškos medžiagos. Kompanijos „Studios“ atstovaujami gamintojai pateikia nepriekaištingą produkciją už optimalią kainą.

Įtempiamosios lubos iš praktinės pusės 2010-04-23

Ankstesniuose numeriuose, be aptartų įtempiamųjų lubų privalumų, daugiau sužinojome ir apie plačias dekoravimo galimybes. Toliau tęsdami įtempiamųjų lubų temą, su „Clipso“ atstovo Vitalijaus Golubevo pagalba nagrinėjame praktinę šių lubų pusę.

Įtempiamosios lubos – dekoravimo laisvė 2010-02-26

Šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie dekoravimo galimybes, kurias suteikia įtempiamųjų lubų ypatybės.

Įtempiamosios lubos – universalios ir ilgaamžės 2010-01-07

Prieš gerą dešimtmetį, įrenginėjant būstą, mažai kam kildavo klausimas dėl lubų. Atsakymas buvo aiškus – tinkuojam, glaistom, dažom... Kaip bebūtų, šiuolaikiniam žmogui tokios lubos neišsprendžia daugybės problemų.

Įtempiamųjų lubų privalumai 2009-12-27

Idealus rezultatas. Įtempiamosios lubos – tai idealiai lygus paviršius. Jei kalbėsime apie tokio pat rezultato pasiekimą kitomis priemonėmis - čia prireiks daug daugiau pastangų, laiko ir pinigų

Lubų sprendimai (I dalis) 2009-11-13

Mes Jums siūlome gatavus lubų ir sienų sprendimus, taikant vieną ar kombinuojant abi technologijas. Jeigu būtina, mūsų dizaineris padės Jums pasirinkti tinkamą variantą arba suprojektuoti naują sprendimą atitinkamai pagal Jūsų pageidavimus.

Klausimai ir atsakymai besidomintiems „Clipso“ lubomis 2009-11-13

Kur gaminamos CLIPSO lubos? CLIPSO PRODUCTIONS gamykla yra Šveicarijoje Fribourg'o kantone Granges-Paccot komunoje. Iš ko gaminamos CLIPSO lubos? CLIPSO lubos gaminamos specialaus ekologiško poliesterio audinio prisotinto poliuretanu.

Įtempiamosios lubos šiandien 2009-02-23

Įtempiamųjų lubų istorija prasidėjo lubų ar sienų apdailai pradėjus naudoti šilką. Prieš tempiant ir spaudžianti jį tarp medžio lentelių, medžiagą reikėdavo sudrėkinti, kad džiūdamas šilkas išsitemptų