Straipsniai, įvykiai

Klausk dizainerio. Stiklinė pertvara 2015-01-30

Sugalvojome su vyru padaryti vieną stiklinę sieną, lyg iš trikampiukų paklijuoti, kad ir šviesą atspindėtų ir erdvė didesnė atrodytų vizualiai. Ar tai tinka mažom erdvėm?

Klausk dizainerio. Kaip išplanuoti pirmo aukšto namo erdvę? 2015-01-21

Nusipirkome mažą sublokuotą namą ir pradėjome jį renovuoti, versti pertvaras. Norėtume patarimo dėl pirmo aukšto išplanavimo ir baldų išdėstymo.

Klausk dizainerio. Kaip išplanuoti virtuvę? Sienos labai greitai tepasi. Kaip jas apsaugoti? Prie ko derinti palangių spalvą? 2015-01-09

Kaip kompaktiškai išdėstyti elementus mažoje virtuvėje?; Labai greitai tepasi sienos. Gal klijuoti kamštinę medžiagą?; Prie ko reikėtų derinti palangių spalvą?

Klausk dizainerio. Spalviniai sprendimai svetainės kambariui. 2014-12-16

Jau metus gyvename naujame bute, tačiau niekaip nenusprendžiame kaip sutvarkyti 18 kv. m. svetainę.

Klausk dizainerio. Kokias spalvas pasirinkti? 2014-11-17

Svetainėje sienas galvojam daryti baltas, bet aš norėčiau ir baltos, lakinės virtuvės. Kokios spalvos patartumėte rinktis grindis, duris bei virtuvės zonos sienų ir grindų plyteles?

Klausk dizainerio. Kaip išdėstyti baldus dviems sesutėms? 2014-11-10

Norėtumėm patarimų, kaip tinkamai išdėstyti baldus dviems sesutems, 8-11 metų. Pageidauja dvieju atskiru lovų.

Klausk dizainerio. Kaip išnaudoti kambaryje esančia nišą? 2014-10-03

Mano butas yra vieno kambario, 38 kv. m. ploto. Kambaryje yra niša. Gal galite patarti ką joje būtų galima padaryti, kaip ją užpildyti?

Klausk dizainerio. Ar įmanoma pakeisti laminuotų medžio drožlių baldų paviršių? 2014-09-24

Laba diena, Norėčiau sužinoti, ar įmanoma pakeisti laminuotų medžio drožlių baldų paviršių? Ar galima perklijuoti ar perdažyti ir pan.?

Klausk interjero dizainerio. Kaip teisingai išplanuoti mažos kvadratūros butą? 2014-09-15

Įsigijome vieno kambario butą. Butas nedidelis - 35 kvadratų. Planuojame atlikti kapitalinį remontą. Norėtume bute pasidaryti atskirą miegamojo zoną, sujungti virtuvę su kambariu, kažkur įterpti talpią drabužinę, palikti vietos ir TV žiūrėjimui..

Klausk interjero dizainerio (atsako - interjero dizainerė Audronė Semaškienė, Interjero studija „Interjero fabrikas“) 2014-08-12

Laba diena, planuoju įsirengti vonią. Norėčiau daryti sienas iš stiklo mozaikos. Kaip priderinti grindų plyteles?

Klausk interjero dizainerio (atsako - interjero dizainerė Audronė Semaškienė, Interjero studija „Interjero fabrikas“) 2013-12-21

Sveiki. Planuojame klijuoti vonios kambarį plytelėmis. Tik sunku apsispręsti, kokios geriau: matinės ar blizgios?

Klausk interjero dizainerio (atsako - interjero dizaineris Vytautas Gurevičius) 2013-11-09

Kaip pasidaro per daug sudėtinga išsirinkti derančias tarpusavyje spalvas...

Klausk interjero dizainerio (atsako - interjero dizainerė Audronė Semaškienė, Interjero studija „Interjero fabrikas“) 2013-10-25

Planuojame daryti svetainės remontą. Įsigijome dekoratyvinį akmenį, kuriuo išklijuosime vieną kambario sieną. Tačiau norėtumėme, kad patartumėte, kokia spalva būtų tinkamiausia likusioms sienoms nudažyti?

Klausk interjero dizainerio (atsako - interjero dizainerė Audronė Semaškienė, Interjero studija „Interjero fabrikas“) 2013-07-30

Nebeapsisprendžiame, kokia turėtų būti sofos spalva ir visos kitos sienos, kad derėtų prie pienės pūko fototapeto? Taip pat, gal ką parekomenduotumėte dėl miegamojo spalvų (sienos, baldai)?

Klausk interjero dizainerio (atsako - dizaineris Rolandas Sakalauskas) 2013-07-17

Norėčiau profesionalaus patarimo, kaip ir kokiomis priemonėmis galėčiau pasendinti knygų lentyną (ją padekoruoti, padaryti senovinio stiliaus) arba tiesiog, kokia spalva nudažyti, jei kambaryje vyrauja mediena ir daug paaugliškų akcentų?

Klausk interjero dizainerio (atsako - dizaineris Rolandas Sakalauskas) 2013-04-04

Turime dilemą, tad gal Jūs mums galėsite padėti. Nesenai įsikėlėme į namą, kuris gana modernaus skandinaviško interjero. Valgomojo zona yra erdvėje per du aukštus, aukštis iki lubų yra 6 metrai. Niekaip nerandame tinkamo šviestuvo...

Klausk interjero dizainerio (atsako - dizaineris Rolandas Sakalauskas) 2012-11-07

Laba diena, labai noriu pasiteirauti profesionalo nuomonės. Noriu namuose pereinamojo stiliaus interjero. Pas mus dvi sienos vyšninės spalvos, pereinančios į alyvinę, o dvi – baltos. Durys ir grindys tamsios. Taigi kaip galėčiau dekoruoti židinį?

Klausk interjero dizainerio (atsako - dizaineris Rolandas Sakalauskas) 2012-10-22

Sveiki. Norėjau pasiteirauti dizainerio nuomonės apie miegamąjį. Jis pilkos spalvos, viena siena yra pilkai balta. Naktinės užuolaidos juodos su pilkais akcentais. Ar šalia juodos lovos derėtų Provanso stiliaus baltos naktinės sendintos spintelės?

Klausk interjero dizainerio 2012-09-05

Į portalo lankytojų klausimus atsako dizaineris Rolandas Sakalauskas.

Klausk interjero dizainerio 2012-07-22

Į portalo lankytojos klausimą atsako interjero dizaineris Rolandas Sakalauskas.