Straipsniai, įvykiai

Aliuminio stoginės – modernus būdas pabėgti nuo lietaus ar saulės! 2015-04-13

Dažnai žmonės, įsirengę svajonių namus, gerokai pašvietus saulutei, bėga iš jų, kad kuo daugiau pabūtų gamtoje. Tam, esant puikiam vasaros orui, puikiai tarnauja terasos..

Neries atgimimas. Ką laimėsime? 2015-03-04

Šiomis dienomis labai daug girdime apie Neries atgaivinimą. Ypač apie ją daug kalbama rinkiminių kampanijų kontekste. Siūlome iš arčiau pažvelkti į šias kalbas ir kartu pagalvoti, ką iš to išloš Vilniaus miestas.

VGTU absolventė siūlo kalėjimus iškelti į jūrą 2015-01-16

Dėl savo specifikos kalėjimas dažniausiai nėra pageidaujama kaimynystės įstaiga. Remdamasi šia nuomone, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) architektūros magistro studijų absolventė sukūrė šiuolaikinio kalėjimo jūroje projektą.

Namas pušyno apsuptyje 2014-12-01

Architektūros įmonė „Devyni architektai“ sukūrė išraiškingą interjerą jaunos šeimos, gyvenančios pušyno apsuptyje, būstui.

Tarp architektų vizijų – saugi Vilniaus stotis ir „Miesto centro vartai“ 2014-11-17

Šiandien urbanistams tenka sudėtinga užduotis – šiuolaikinės visuomenės poreikiams pritaikyti anksčiau statytus rajonus, kvartalus ir atskirus pastatus, derinant urbanistinio projektavimo ir architektūros meno bei mokslo principus.

Namai pagal Zodiako ženklus (IV dalis) 2014-02-19

Meniškas Žuvų interjeras

Namai pagal Zodiako ženklus (III dalis) 2014-01-20

Futuristiniai Vandenių namai

Didėja.LT – tai gi visi tai žino! 2013-02-27

2013 metais iniciatyva Didėja.LT startuoja atsinaujinusi, dar energingesnė, pagausėjusi ir kūrybiškesnė. Į iniciatyvos vystymo bei organizavimo procesus įsiliejo naujas partneris – MTP „Technopolis“, kuris prisidės prie vykdomų veiklų savo turima ...

Rekomendacijos perplanuojant butą 2013-02-14

Daugeliui perkant nebaigtą ar senos statybos butą iškyla užduotis jį suplanuoti pagal savo gyvenimo būdą ir šeimos poreikius. Šiame straipsnyje pabandysiu išdėstyti pagrindinius perplanavimo momentus, atsižvelgiant į ...

MOBILUMAS, INOVATYVUMAS, MODERNUMAS 2013-01-22

Modernus pasaulis kviečia keisti požiūrį į darbo organizavimą ir mobilumą. Vis daugiau žmonių dirba iš namų arba keliauja po visą pasaulį, todėl darbas internetu tampa vis aktualesnis.

M.Statulevičius: 8 pastabos Vyriausybės programai dėl NT sektoriaus ir investicijų skatinimo 2012-12-15

Vyriausybės programoje požiūris į nekilnojamo turto (NT) ir statybų sektorius kol kas fragmentiškas ir nenuoseklus. Pamiršti keli sprendimai, kurie ne tik padidintų būsto įperkamumą, bet ir sukurtų civilizuotą nuomos rinką ar tinkamas ...

Verslas kviečia atšaukti žemės mokesčio pakeitimus ir svarstyti visuotinio ir vieningo NT mokesčio įvedimą 2012-12-06

Smagu, kad Interjeras.LT gali pasidžiaugti savo partneryste su LNTPA (Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacija) ir partnerio iniciatyvumu siekiant pagerinti žemės ir NT mokesčių sistemą.

Kokiais kriterijais vadovaujantis išsirinkti gerą interjero dizainerį? 2012-11-26

Į portalo lankytojo klausimą atsako dizaineris Vytautas Gurevičius.

Būdas išplėsti savo gyvenamąjį plotą – antresolė 2012-10-22

Ypač apie tai pravartu pagalvoti tik įsigijus nekilnojamą turtą ar kitomis akimis pažiūrėjus į savo nestandartinio aukščio patalpas. Jeigu patalpos aukštis viršija 3,5 m - tikrai pasvarstykite apie antresolę. Patariame, kaip ją įrengti ir kam panaudoti.

Interjero fotografija 2012-09-03

Tikriausiai nesumeluosiu, sakydama, jog interjero fotografija (nuotrauka) labai svarbi kiekvienam interjero dizaineriui. Tai tarsi jo vizitinė kortelė. Interjero dizaineris atlieka labai didelį darbą ir nori, kad jį įvertintų kuo daugiau žmonių..

Didžiausia naujų butų pasiūla Vilniuje – Pašilaičiuose, Pilaitėje, Viršuliškėse ir Baltupiuose 2012-07-27

Naujų butų pasiūla Vilniuje šiuo metu siekia 2500. „Eikos“ skaičiavimais, apie trečdalis jų siūloma šiaurinėje ir vakarinėje miesto dalyse: Pašilaičiuose, Pilaitėje, Viršuliškėse, Karoliniškėse ir Baltupiuose. 12% visos pasiūlos - Naujamiestyje.