Straipsniai, įvykiai

Stumdomos durys – funkcionalumas ir ergonomika 2015-06-08

Stumdomų durų įrengimo klausimas moderniuose interjeruose tampa vis aktualesnis pirmiausiai dėl dviejų pagrindinių priežasčių – funkcionalumo ir ergonomikos.

Niekad nesenstančios klasikinės durys – jau ir moderniuose interjeruose 2015-05-25

Kai ateina metas rinktis duris savam būstui, daugelis atsiduria kryžkelėje, nes ima svarstyti, kas geriau tiktų prie bendros būsto stilistikos. Po ilgų svarstymų neretai prieinama prie sprendimo, kad reikia tokių, kurios tiktų kone prie visko..

DURYS – visada matomos! 2015-02-13

Vidaus durys – visada į akis krentantis interjero elementas, todėl harmoningai joms įkomponuoti skiriame daug dėmesio.

Baltos durys interjere: modernu ir stilinga 2015-01-19

Durys visuomet buvo vienas iš reikšmingiausių būsto elementų ne tik lietuvių, bet ir visų europiečių kultūroje. Būtent dėl to šiam interjero elementui keliami išskirtiniai reikalavimai.

Naujovės iš GENEO 2014-09-11

GENEO® – sėkmingai startavusio Lietuvos rinkoje pilnai armuoto langų profilio iš aukštos technologijos medžiagos RAU-FIPRO® - paletėje atsirado keletas NAUJOVIŲ

Stumdomos durų sistemos: elegancija, erdvės pojūtis ir minimalizmas 2013-08-19

Atvirų erdvių įspūdis, minimalistinis dizainas ir gausybė šviesos – visa tai biure ar namų erdvėje leidžia pasiekti stumdomosios durų sistemos.

Paskelbti dizaino idėjų konkurso IŠŠŪKIS: DURYS 2013 nugalėtojai 2013-04-26

Neseniai įvyko Vilniaus dailės akademijoje rengiamo dizaino idėjų konkurso „Iššūkis: durys“ finalas. Dalyviai ir šiais metais pažėrė daug netikėtų idėjų, kaip galima iš naujo išrasti duris – iš pirmo žvilgsnio, rodos, trivialų interjero elementą.

Šiandien – dizaino idėjų konkurso IŠŠŪKIS: DURYS 2013 finalas 2013-04-18

Jau tradicija tapęs dizaino idėjų konkursas „Iššūkis: Durys“ – netipinis Vilniaus dailės akademijos projektas, kuriuo studentai skatinami kurti originalius vidaus durų sprendimus.

Netikėtumas „Metų interjeras / Auksinė paletė 2012“ konkurse: nominacija „Geriausias durų sprendimas“ 2013-03-29

Jau aštuntus metus iš eilės rengiamame konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“ šiais metais architektų bei dizainerių, o taip pat ir komisijos narių, laukė netikėtumas – nauja nominacija „Geriausias durų interjere sprendimas“.

Naujos stumdomų durų sistemos 2012-10-24

Keičiantis architektūros tendencijoms, keičiasi ir gyvenamųjų bei darbo patalpų erdvės organizavimo samprata. Taip pat kinta patalpų pertvarų, durų ir baldų durelių sprendimai.

Atgimęs sostinės verslo centras „Pirklių klubas“: praeities prabanga ir dabarties sprendimai 2012-08-02

XX a. pradžioje buvęs vienu prabangiausių ir kokybiškiausių pastatų Vilniuje „Pirklių klubo“ verslo centras tęsia tradiciją. Atkurtas unikalus statinys, restauracijos metu išlaikęs istoriškumo bei moderno egzaminą, pagaliau susigrąžino verslumo dvasią.

DURYS INTERJERE: Blynas sienoje ar neatskiriama visumos dalis? 2012-05-14

Drįstame teigti, kad durys interjere – svarbesnės nei baldai. Tai labai, labai svarbi aplinkos detalė. Kodėl tokia svarbi? Atsakymas paprastas: jas pamatome ir paliečiame pirmiausia. Duris nužvelgiame taip, kaip pirmą kartą sutiktą žmogų.

Dekoratyviniai metalo gaminiai tvoroms, vartams, turėklams ir... Jūsų fantazijai 2011-01-09

Šiuo metu dauguma savininkų nebenori namo ir sklypo aptverti aklina tvora. Gal taip yra dėl bendros nusikalstamos veikos situacijos pagerėjimo, o gal – dėl nenoro gyventi už aklinos sienos ar noro pademonstruoti būsto architektūrinius privalumus...

Nematomos durys 2011-01-08

„Vituko durys“ skelbia durų revoliuciją ir pristato nematomas duris. Tai unikalus, estetiškas sprendimas minimalistiniam, „švariam“ interjerui. Pašalinti tokie išoriniai elementai, kaip staktos, apvadai bei vyriai.

„Classen“ pagamino duris ilgamečiam naudojimui 2010-12-06

„Classen“, pirmaujanti medienos produktų gamintoja Europoje, pristatė naują interjero durų, skirtų ilgamečiam naudojimui, kolekciją – „Century“. Keturias aukštos kokybės ir modernaus dizaino duris už itin palankią kainą jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Stumdomos durys – madinga ir patogu! 2010-12-01

Stumdomos durys ne tik puošia privačius bei visuomeninius interjerus. Jos puikiai tinka ankštose patalpose. Pavyzdžiui, įprastai varstomos durys dažnai trukdo judėti bei užima daug vietos siauruose koridoriuose.

„VITUKO DURYS“ skelbia durų revoliuciją – besisukančios durys 2010-11-13

Tik iš pirmo žvilgsnio, kuomet durys uždarytos, atrodo, jog tai įprastai varstomos durys. Tačiau daugelis, atidaręs šias duris, net aikteli iš susižavėjimo: tokių durų dar niekur nesu matęs!

Dekoratyviniai metalo elementai užmiesčio namui ir biurui 2010-11-12

Naudodami paruoštus kaltinius metalo elementus, savarankiškai arba padedant dizaineriui, galite sukurti ne šiaip kaltines langų grotas ir turėklus, kaltinius vartus ir aptvaras, o tikrus meno kūrinius.

Vidaus durų sprendimai mažoms erdvėms 2010-10-14

„Vituko durys“ nedidelėms erdvėms, ankštiems butams arba ofisams siūlo itin praktiškus, patogius bei stilingus vidaus durų sprendimus: sulankstomas duris bei stumdomas-sukamas duris.

Kviečiame apžiūrėti „Vituko duris“ Kaune 2010-10-04

Nuo 2010 m. spalio 1 d. kviečiame apžiūrėti „Vituko duris“ Kaune prekybos centro “Dubingiai” antrajame aukšte (Savanorių pr. 366, Kaunas). Čia rasite populiariausių „Vituko durų“ modelių ekspoziciją