REDAKTORIAUS ŽODIS


Rudens numerį pradedame modernios architektūros, gamtos ir taisyklių sugyvenimo pavyzdžiu iš Kanados. Toliau – du medinių konstrukcijų biurų pastatai iš Vokietijos ir Olandijos. „Architektūros“ rubriką baigiame įspūdingu Kinijos kolūkio kultūros namų pavyzdžiu. Ar pastebėsite tarp jų ką nors bendra? Viliamės, kad gaisrinės normos Lietuvoje kada nors leis ir pas mus statyti iš medžio.

„Interjero“ rubrika šį kartą skirta prabangos interpretacijoms. Kontrastas tarp filantropų, meno mylėtojų būsto ir renovuoto Šveicarijos kluono akivaizdus, bet autoriniai baldai bei meno kūriniai šiuos objektus vienija ir pakylėja į prestižo lygį. Menas ir dizainas tampa išskirtinumo ir gero skonio simboliais. Ne atsitiktinai mūsų žurnalas bendradarbiauja su parodomis ArtVilnius ir ARCHzona.

„Dizaino kelionių“ ir „Dizaino istorijos“ rubrikos jus nukels į Italiją. Jūsų laukia poilsis dolomitų Alpėse ir pažintis su Bruno Munari kūryba. 

Dar vienas mūsų leidinio partnerystės projektas su „Jaunojo dizainerio prizu“ kasmet leidžia pristatyti naujausius ir geriausius skirtingų dizaino sričių studentų darbus. Linkime sėkmės mūsų jaunimui ir tikimės jų produktyvios ateities.

Interviu su fotografu Arūnu Baltėnu praskleidžia fotografijos meno užkulisius ir parodo jo perspektyvas interjero kontekste. Jaunų baldų gamintojų Chisels play komanda užkrečia savo entuziazmu ir naujų galimybių paieška. Abu interviu vienija optimizmas ir tikėjimas savo kūryba bei amato perspektyvomis.

Skirtingų autorių įrengti keturi nauji būstai atspindi Lietuvoje madingo saikingo ir funkcionalaus interjero tendencijas. Čia galima perskaityti žinutę: namai – tai poilsio ir geros savijautos erdvė, saugi ir kokybiška tvirtovė. Priemones, kuriomis galima pasiekti šio rezultato, autorės pasirinko skirtingas.

„Patarimų“ rubrika pristato inovatyvias interjero medžiagas. Jas pačiupinėti gyvai kviečiame parodoje ARCHzona, vykstančioje kiekvieną rudenį Litexpo.

Vytautas Gurevičius


Turinys Centre

Turinys Interjeras.lt pataria

Siūlome pažiūrėti ištrauką iš naujausio numerio:

Spausdintą žurnalo prenumeratą užsisakyti galite čia.

Elektronę žurnalo versiją galite įsigyti čia. 

278