Plytelės ir natūralus akmuo

Plytelių centras

Plytelių centras

Siūlome sertifikuotą produkciją interjero ir eksterjero apdailai. Turime dideli stiklinto porceliano ir akmens masės plytelių asortimenta. Esame porceliano, akmens masės, keraminių plytelių bei didelio formato plytelių tiekėjas Lietuvoje, kokybiška >>
Artesana

Artesana

Pas mus rasite platų asortimentą keraminių bei akmens masės plytelių, taip pat klinkerio ir didelį pasirinkimą mozaikų. Dirbame su geriausiais tiekėjais iš Italijos ir Ispanijos.
Pakonsultuosime, padėsime išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą bei >>
Iris

Iris

Platus akmens masės, keraminių, klinkerio plytelių pasirinkimas namų ir lauko erdvėms. Nuolat pildomas asortimentas naujausiomis kolekcijomis iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos plytelių gamintojų.

Ispaniškos plytelės

Ispaniškos plytelės

Ispanų gamintojų VIVES CERAMICA, INALCO, GAYAFORES, CIFRE, IBERO PORCELANICO akmens masės, keraminės sienų ir grindų, didelių formatų plytelės. Nuolat atnaujinamas asortimentas, platus formatų pasirinkimas. "ISPANIŠKOS PLYTELĖS" -  nepakartojami >>

Vokiška keramika

Vokiška keramika

Žymiausių gamintojų FAP, Mirage, Provenza, Ergon, Emilceramica, Iris, FMG, Keope, Agrob Buchtal keraminės ir akmens masės plytelės.

]

Muresta

Muresta

Išskirtines Ispanijos ir Italijos tiekėjų plyteles. Galėsite išsirinkti plyteles voniai, plyteles virtuvei, visam gyvenamajam ar komercinės paskirties plotui.