Modulinė neprilygstamu akustinių ir estetinių savybių veltinio lubų sistema. Akims ir ausims malonus dizainas, tvarus gamybos procesas.

„HeartFelt®“ – tai novatoriškas, patentuotas produktas, kiekvienas lubas paverčiantis vizualine ir akustine žaidimų aikštele. Veltinio lubų plokštės „HeartFelt®“ gali būti apvalios arba dėžutės formos, jas lengva kabinti ant specialiai suprojektuotų laikiklių.

Aliuminio kompozito sienų apdaila. „larson®“ – tai „Alucoil“ prekių ženklas, vienijantis aliuminio, vario ir nerūdijančiojo plieno kompozicinių plokščių grupes.

 

Akustinės sienų ir lubų plokštės gaminamos iš fibrogipso, jos skirtos patalpų, kurioms reikalinga nepriekaištinga akustika, vidaus apdailai. Plokščių briaunos gaminamos iš medienos masyvo, kuris sutvirtina montavimo vietas. Fibrogipsas – tai tvirtas gipso ir celiuliozės mišinys, kuris gerina plokštės degumo savybes. Paviršius gali būti dažytas pagal RAL arba dengtas natūralios medienos lukštu. Galimi įvairūs medienos ir perforacijos pasirinkimai www.exterus.biz

Prekės interjeruose